Muncitori calificati/necalificati, in Slovacia

SK EXPRES RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru din Slovacia unul dintre cei mai buni furnizori la nivel mondial de componente, sisteme si servicii folosite in aparatele de incalzire, aer conditionat, gatit/racire cauta in prezent:

-Operator Prodcutie;
-Tehnician Mentenanta;

CERINTE

Cerinte post Operator Productie:
- dexteritate manuala;
- o conditie medicala si fizica buna;
- responsabilitate, acuratete si incredere;
- disciplina la locul de munca;
- dorinta de a lucra ore suplimentare;
- preferabil experienta in lucru pe linia de productie
- limba engleza nivel incepator sau mediu

Cerinte post Tehnician Mentenanta:
- experienta de 1 an in productia de electonice;
- experienta in mecanica;
- studii superioare tehnice - de preferinta profil electro-mecanic sau mecanic intretinere;
- limba engleza (scris, vorbit) - nivel avansat;
- cunostinte de baza Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
•cazare asigurata si platita de angajator;
•abonament gratuit pe mijloacele de transport in comun din oras;
•bonusuri de productie si performanta;
•bonus de recomandare;
•orele suplimentare din timpul saptamanii sunt platite cu un spor de 25%
•orele de noapte si cele din weekend se platesc cu un spor de 50%

Firma de recrutare care intermediaza forta de munca in Republica Ceha, in domeniul IT.