LOCURI DE MUNCA Jasplastik Slovacia

Kontakt Group SRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania este angajata în următoarele activități:
turnare de plastic și tratarea ulterioară Diferite rame LCD
Producția de materiale de ambalare EPS
Plata la ora: 2,50 euro
Se Pot face ore suplimentare 12-16 ore,Bonuri de masa de 3,15 euro pe zi lucrata.
Bonus de prezenta 50 de euro.Se mai acorda bonusuri de deplasare si calitate.
Se acorda avans pentru mancare dupa o saptamana de munca30 euro care ulterior se retine din salar.Cazare gratuita ,Transport din RO asigurat gratuit.
Taxa de rezervare 150 de lei. Fara comision
BONUS DE ACOMODARE 50 de euro dupa o saptamana lucrata .

Telefon contact : 0720742657 si 0758348378

CERINTE

Seriozitate,responsabilitate
Stare de sanatate buna,fara antecedente penale
Nu este necesara cunoasterea limbii ,prezinta avantaj  limba maghiara sau slovaca
Plecari urgente

Companie infiintata in Slovacia care activeaza in toata Europa in domeniul constructiilor,industrie electronica si industrie alimentara.