Angajam asistente medicale si ingrijitoare

ATENA- agentie de recrutare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o agenţie de recrutare, care colaborează cu mai mulţi parteneri din Germania şi Austria, şi ajută îngrijitoare să călătorească după un loc de muncă în străinătate cu începere IMEDIATĂ!
Beneficii
• transportul aveţi acoperit complet
• loc de muncă pe termen îndelungat
• loc de muncă legal ca şi angajat al firmei slovace
• durata serviciului se va include în calcul la pensionare
• vă asigurăm linia telefonică gratuită pe toată durata şederii

Cazarea si masa: aveţi asigurată în familie.

Pentru mai multe informaţii nu ezitaţi să ne contactaţi!

CERINTE

Pentru ingrijitoare este de ajuns daca aveti experienta in domeniu.
Pentru asistente medicale curs, certificat de asistenta medicala.
Limba germana sau engleza comunicativ.

Suntem o agentie de recrutare de personal. Cautam asistente medicale/ingrijitoare pentru un loc de munca in strainatate.