Angajăm o echipă de fierari-betoniști în Slovacia.

Chemkostav S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executarea lucrărilor de legare a armaturii (fără fasonare), instalare a cofrajului, betonare și deinstalare a cofrajului. Echipa se va caza de sinestătător sau vor fi cazați de companie la cerință, tariful pentru cazare fiind extras din salariu.

CERINTE

-Experiență în executarea a asemenea lucrări.
-Abilitatea de a citi și a înțelege desenele tehnice.
-Cunoasterea la un nivel intermediar a englezei sau francezei de către șeful echipei.
-Responsabilitate.

Chemkostav S.A este o companie de construcții din Slovacia. Întreprinderea își are începutul în anul 1996. În cei aproape 20 de ani de existență, compania a reușit să-și creeze un statut impunător pe piață. Acest fapt a fost posibil grație profesionalismului lucrătorilor noștri care au știut dintotdeauna să pun accent pe calitatea produsului final. Principalele servicii prestate de întreprinderea noastră construcțiile civile, industriale și hidrotehnice, iar garanția calității acestor servicii este certificată de sistemul de management al calității conform standartelor ISO 9001:2000, din anul 1999.