Voluntariat/Practica - Specialist Marketing Online

PFA Marius Cojocaru

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aveti nevoie de o adeverinta de practica ?
PFA Marius Cojocaru va ajuta sa invatati despre gestionarea unui PFA printr-un job de Specialist Marketing Online.

Veti avea sarcini diverse , de la inscrierea in directoare si siteuri cu anunturi pana la gestionarea AdWords si a conturilor de pe forumuri unde veti posta raspunsuri legate de PFA.

Lucrul se desfasoara flexibil, part-time atit de la domiciliul dvs cat si la biroul din Slatina, B-dul N. Titulescu Nr. 49 (Camera de Comert, Industrie si Agricultura Olt)

CERINTE

- Disponibilitate pentru un stagiu de voluntariat de 2 luni (august, septembrie 2014)
- Dexteritate in lucrul cu calculatorul
- Rezistenta la rutina : se va introduce reclama siteului www.pfa-consultanta.ro in cateva sute de siteuri de publicitate
- Dorinta de a invata notiuni despre Persoane Fizice autorizate, pentru a participa la cursuri si a acorda suport tehnic pe forumuri

BENEFICII OFERITE

Veti fi mentionati oficial pe siteul www.pfa-consultanta.ro ca facand parte din echipa de marketing
Veti invata cum se desfasoara o afacere de tipul Persoana Fizica Autorizata, care va ajuta sa deveniti propriul dvs. Sef

PFA Marius Cojocaru Ofera servicii de consultanta, cursuri pentru infiintarea si gestionarea PFA si un Ghid PFA .