specialist frigotehnist

SC TERMOFRIG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

conform fisei postului

CERINTE

Experienta in domeniul frogotehnic constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

se negociaza la interviu

S.C TERMOFRIG S.R.L este o societate infiintata in luna ianuarie , anul 2002 si se ocupa cu montaj , intretinere , reparatii frigorifice, aer conditionat, instalatii electrice, instalatii sanitare si incalzire centrale , montaj de echipamente tehnologice la cladiri si costructii ingineresti si comercializeaza instalatii de aer conditionat si instalatii frigorifice de orice capacitate.
Personalul societatii este format din profesionisti (electronisti, automatisti, frigotehnisti si ingineri cu profil electronic ) cu o vechime in domeniu intre 5 – 20 ani.
Prin seriozitatea de care a dat dovada, societatea a obtinut fonduri PHARE prin Programul RICOOP, beneficiind de modernizarea si dotarea firmei cu aparatura de masura si control ( statii de recuperat agenti frigorifici, statii de vidat – incarcat ) si alta aparatura necesara desfasurarii activitatii precum si mijloace de transport.