Inginer R&D (oportunitate pentru juniori)

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati privind: proiectare cabluri la nivelul evolutiei internationale, introducere cabluri noi, definire
materiale de folosit in toate tipurile de cabluri, introducere materiale noi, formulare oferte, intretinere
liste de costuri, rapoarte

CERINTE

Cunostinte de Electrotehnica/ Electromecanica

Limba engleza nivel conversational

Locat in zona Slatina

BENEFICII OFERITE

Mediu multicultural

Formare in strainatate

Pachet salarial atractiv

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Calitate (Management, Specialisti), Embedded SW Engineer, Inginer proces, Engineering Manager, Automatisti in locatii precum jud. Brasov, Timisoara, Arad, jud. Sibiu, judetul Alba.

Mai multe detalii despre noi:
site: http://new2.eurotriade.com/
blog: http://blog.romania.eurotriade.com/
facebook: EuroTriade-Romania

Va recomandam sa trimiteti CV-ul dvs. pe adresa: contact.romania@eurotriade.com pentru o mai buna rezolutie a acestuia.

Freelanceri/ propuneri de afaceri- office.romania@eurotriade.com

[!] Program de recomandari. Cunosti pe cineva potrivit pentru unul dintre posturile noastre? Trimite datele de contact sau CV-ul acestuia si noi te premiem. http://blog.romania.eurotriade.com/?p=71