Economist

Optimplus Financiar SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam economist sau contabil, cu sau fara experienta. Treptat, salariul poate deveni extrem de motivant. Cunoștințele de contabilitate pot constitui un avantaj important. Asteptam cu interes CV care sa contina si un numar de telefon la adresa de mail fonduri_ue@yahoo.com.

CERINTE

Persoană cu domiciliul stabil în Slatina, disponibilă la program flexibil. Cunoștințele de contabilitate pot constitui un avantaj.

Societatea OPTIMPLUS FINANCIAR S.R.L. Slatina își fundamentează activitatea desfășurată în baza unor norme etice și principii specifice companiei, dintre care enumerăm:
- acțiunile zilnice efectuate de administratorii / salariații / colaboratorii companiei urmăresc în primul rând maximizarea satisfacției clienților noștri, astfel încât aceștia să poată fi pe deplin mulțumiți în vederea fidelizării;
- optimizarea raportului calitate / preț, atât prin creșterea continuă a calității serviciilor prestate clienților noștri cât și prin adaptarea permanentă a tarifelor practicate la condițiile specifice fiecărui client, în mod individual;
- întreținerea și încurajarea permanentă a unor relații bazate pe respect reciproc între fiecare administrator / salariat / colaborator extern al companiei noastre și personalul entităților cu care societatea noastră interacționează;
- respectarea legislației în vigoare, a reglementărilor interne, a normelor instituțiilor de stat, precum și a principiilor specifice altor companii;
- respectul permanent al administratorilor / salariaților / colaboratorilor companiei față de valorile umane și sociale cu care interacționează ca urmare a contractelor încheiate sau în orice alte situații.