Distribuitor Cafea

HEALTY COFFEE EURO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Singura CAFEA SANATOASA din Romania
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Dezvoltarea personala prin recrutarea de noi distribuitori.

CERINTE

- Experienta in alte sisteme de distributie MLM - Amway, Avon, Oriflame, Federico Mahora, etc. - constituie un avantaj pentru dezvoltarea personala

BENEFICII OFERITE

- Castiguri directe si indirecte functie de vanzarile personale si ale retelei creata de dumneavoastra, castiguri care cresc exponential. Depinde cat de mult va doriti.

REPREZENTANT AL GANO EXCEL ROMANIA - Compania Healthy Coffee Euro s-a infiintat in luna martie 2006 in orasul Codlea, jud.Brasov,ROMANIA.Vom incepe activitatea in luna decembrie, avand forma de organizare MLM.