Angajam 2 ingineri mineri si 1 inginer constructor

Salina Slanic

08-02-2017 | EXPIRA LA 10-03-2017

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ingineri mineri: disponibilitate pentru lucrul in schimburi, capacitate organizare si coordonarea formatiei de lucru.
- inginer constructor: vechime minim 5 ani, intocmirea si urmarirea programului de investitii, intocmirea cartilor constructiilor, cunostinte de intocmire a devizelor, antemasuratori, normarea si urmarirea lucrarilor de constructii.


CERINTE

- ingineri mineri: disponibilitate pentru lucrul in schimburi, capacitate organizare si coordonarea formatiei de lucru.
- inginer constructor: vechime minim 5 ani, intocmirea si urmarirea programului de investitii, intocmirea cartilor constructiilor, cunostinte de intocmire a devizelor, antemasuratori, normarea si urmarirea lucrarilor de constructii.


BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- decontare transport.
- salariu


DESCRIEREA FIRMEI

Intreprindere specializata pe extractia si prepararea sarii geme.