SINAIA - Personal Supermarket Billa

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- in functie de potetial, experienta si cunostinte puteti ocupa una din pozitiile vacante: casier, lucrator comercial, contabil junior, sef adjunct delicatese, sef adjunct case.
- veti fi responsabil de activitatea desfasurata conform fisei postului, procedurilor de lucru si realizarea indicatorilor

CERINTE

studii finalizate si in concordanta cu pozitia;
- experienta de cel putin 1 an in comert;
- simt de raspundere si seriozitate;
- orientare catre client si abilitati de comunicare;
- spirit comercial si de echipa;
- flexibiliate si capacitate de anticipare
- disponibilitate la efort

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.