TEHNICIAN MENTENANTA IN DOMENIUL INSTALATIILOR TERMICE, SANITARE, CLIMATIZARE

SC.INSTANT INTERNATIONAL.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- montaj echipamente termice si climatizare ( centrale termice, cazane lemne/gaz, boilere, panouri solare, aparate aer conditionat, ventiloconvectoare, aeroterme, automatizari, etc);
- realizare instalatii termice interioare pe teava cupru, ppr, henko si a instalatiilor de climatizare; montaj radiatoare, pompe si alte echipamente aferente instalatiilor de incalzire si climatizare;
- remedierea si eliminarea defectiunilor aparute la echipmanetele sau instalatiile tehnico-sanitare, de clima/ frigorifice, in limita responsabilitatii profesionale.

CERINTE

Cerinte:
- poseda experienta si calificare profesionala in instalatii termice, sanitare si climatizare- constituie un avantaj;
- stie sa citeasca un plan de instalatii si montaj instalatii termice (tubulatura, centrale, radiatoare, etc);
- abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa;
- harnic, perseverent, onest si cu simt al responsabilitatii;
- orientat spre invatare, initiativa si capacitate de analiza;
- rezistenta la stres si program prelungit;
- optional: permis categoria B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial motivant ( salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)
- se asigura training-uri de specialitate si calificare pentru cei fara experienta;
- posibilitatea dezvoltarii in cariera.

DESCRIEREA FIRMEI

Societatea nostra are urmatoarele obiecte de activitate:
- COMERT - Comercializeaza materiale pentru instalatii termice si sanitare, centrale termice, aparate de ventilatie si climatizare, electrocasnice, toata gama de materiale de constructii, lacuri/vopsele, feronerie, electrice, materiale de uz gospodaresc, scule si alte bunuri de larg consum prin toate cele 3 magazine de specialitate din Simeria, Deva si Petrosani.
- SERVICII - executa lucrari de instalatii termice, sanitare, canalizari. Montaj centrale/cazane pe gaz/ lemene/electrice, boilere, panouri solare, aparate de aer conditionat.
De asemenea societatea noastra este autorizata ISCIR pentru verificari tehnice si autorizari (VTP) centrale termice/cazane/arzatoare si pentru prestarea serviciilor RSVTI