INGINER CONSTRUCTOR OFERTARE/DECONTARE

SC SFR MINI EXCAVATOARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Analizeaza documentatia de atribuire in vederea solicitarii de clarificari (daca este cazul) si oportunitatea participarii la licitatie
Incadreaza articolele de deviz si cantitatile acestora in programe specializate
Identifica materialele si echipamentele principale care intra in componenta ofertei, caracteristicile tehnice/cantitati, subcontractori necesari
Intocmeste cereri de oferta pentru materiale,cereri de oferte de la subcontractori
Analizeaza si selecteaza ofertele primite
Efectueaza vizita in teren
Calculeaza ofertele cu ajutorul programelor specializate pentru calculul real al lucrarilor in functie de tehnologia de executie propusa
Răspunde la solicitările de clarificări din partea comisiilor de evaluare

CERINTE

Cerinte:
Studii superioare constructii
Experienta pe post ( inginer ofertare/decontare)
Cerinte cunoastere softuri: Office (Excel, MS Project- constituie avantaj), Outlook
Permis auto categ B
Experienta in intocmirea propunerii tehnice si financiare in vederea participarii la licitatiile de lucrari de drumuri si retele apa si canal
Cunoasterea tehnologiei de executie a lucrarilor de drum si retele apa si canal
Cunostinte bune ale legislatiei in domeniul achizitiilor publice
Abilitati:
De comunicare si lucru in echipa, atentie la detalii, corectitudine
Orientare catre rezultate
Limba Engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu atractiv
Masina de serviciu
Mediu de lucru atractiv in cadrul unei echipe tinere
Angajam si din alte judete asigurand cazarea

DESCRIEREA FIRMEI

INCHIRIERE UTILAJE