CONSULTANT VANZARI - RAION MATERIALE DE CONSTRUCTII

SC.INSTANT INTERNATIONAL.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consiliaza clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora si atingerii obiectivelor postului
Bune cunostinte in domeniul materialelor de constructii si al sistemelor de acoperis si zidarie ( caramida, BCA)
Receptioneaza marfa din cadrul raionului
Aseaza si expune marfa conform procedurilor interne
Se implica activ in activitatile de promotie desfasurate in cadrul magazinului
Respecta si aplica principiile de vanzare invatate in cadrul training-urilor

CERINTE

Studii medii/superioare
Experienta in comercializarea materialelor de constructii si a sistemelor de acoperis si zidarie (caramida, BCA)
Excelente abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa
Harnic, perseverent, onest si cu simt al responsabilitatii
Orientat spre invatare, cu initiativa si capacitate de analiza
Disponibilitate la efort fizic, manipulare de marfa si program prelungit
Operare MS Office ( Excel, Word)
Autorizatie ISCIR pentru utilajele de manevrat marfa si experienta in domeniu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)
Training-uri de vanzari si produse
Posibilitatea dezvoltarii in cariera

DESCRIEREA FIRMEI

Societatea nostra are urmatoarele obiecte de activitate:
- COMERT - Comercializeaza materiale pentru instalatii termice si sanitare, centrale termice, aparate de ventilatie si climatizare, electrocasnice, toata gama de materiale de constructii, lacuri/vopsele, feronerie, electrice, materiale de uz gospodaresc, scule si alte bunuri de larg consum prin toate cele 3 magazine de specialitate din Simeria, Deva si Petrosani.
- SERVICII - executa lucrari de instalatii termice, sanitare, canalizari. Montaj centrale/cazane pe gaz/ lemene/electrice, boilere, panouri solare, aparate de aer conditionat.
De asemenea societatea noastra este autorizata ISCIR pentru verificari tehnice si autorizari (VTP) centrale termice/cazane/arzatoare si pentru prestarea serviciilor RSVTI