Reprezentant relatii clienti

Trusttex Supply SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Trusttex Supply SRL este o firmă de distribuție a accesoriilor textile, având ca piată de desfacere România.

Compania noastra aduce producatorilor din industria textila o gama larga de accesorii de calitate inalta, din diferite state member ale Uniunii Europene.

Descrierea jobului:

-Preia comenzi via email si telefon;
-Inregistreaza tranzactiile financiare;
- Livreaza comenzi pe plan local si organizeaza transportul marfii;
-Acorda suport pentru clientii noi sau existenti referitor la gama de produse livrate de companie;
-Gestioneaza nivelul stocului;
+Alte responsabilitati administrative;

CERINTE

Candidatul ideal:

-Absolvent studii medii sau superioare;
-Permis de conducere categoria B;
-Foarte bune abilitati de comunicare (orasl si scris);
-Cunostiine MS Office (Word, Excel)
-Persoana serioasa si punctuala, cu atitudine proactiva si orientare catre rezultate.

Experienta in vanzari/ textile si/sau cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Part-time cu posibilitate de full-time in scurta durata;
Pachet salarial in functie de abilitati;
Telefon de serviciu;