Manipulant marfa

SC New Entry SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-incarcarea si descarcare marfurilor din depozit,
-incarcarea si descarcarea marfurilor in magazinul societatii comerciale,
-incarcarea si descarcarea marfurilor catre clienti

CERINTE

-lucru in echipa
-indemanare
-atentie
-onestitate si loialitate
-rezistenta la stres
-asumarea responsabilitatii
-rezistenta fizica si psihica

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv

SC New Entry SRL este o societate cu capital privat, infiintata in anul 2001, cu sediul in SIghetu Marmatiei, str. Avram Iancu nr. 28F, jud. MM,punct de lucru Str.Tisei nr.44 si care are ca domeniu de activitate Comert cu ridicata al materialului lemnos si al materialelor de constructii. Societatea isi desfasoara activitatea principala prin lucrari de dulgherie si tamplarie, activitatea care din paleta de activitati concurentiale pe piata se afla in tendinta de crestere, folosind tehnologie de ultima generatie si reusind o calitate net superioara firmelor concurente.