Web developer / Programator PHP MySQL

PURPUR Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem în căutarea unui web developer care să intre în rândurile noastre, la PURPUR Media. Poți să vezi cine suntem și ce facem la www.purpur.ro și, în cazul în care ești interesat, am dori să vorbim cu tine.

CERINTE

Câteva lucruri pe care le căutăm:
• Exelente cunoștințe de PHP, mySQL
• Coding HTML, CSS perfect
• Experiență în lucrul cu jQuery
• Familiarizat cu un CMS (WordPress, CodeIgniter, Magento, etc)
• Să fi din Sibiu sau să vrei să te muți aici

BENEFICII OFERITE

• Condiții de lucru moderne
• Salariu lunar peste medie (se negociaza in cadrul interviului)
• Tichete de masă
• Bonus pentru performanță.
• Bonus pentru căsătorie, lună de miere și nou-născuți (serios!)
• Primă la aniversarea zilei de naștere
• Program flexibil, dar disciplinat.
• Studenții pot lucra part-time (4h / zi)
• Posibilitatea de promovare
• O echipă mare distribuită în Sibiu și Viena.
• Fără ore suplimentare!