WEB CONTENT EDITOR

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea, testarea și evaluarea de aplicații noi pentru site-urile gestionate
Permanenta actualizare a catalogului și optimizarea conținutului
Monitorizarea pieței de software pentru Windows
Colaborarea strânsă cu celelalte departamente ale companiei
Contribuții la blogul companiei

CERINTE

Utilizator PC la nivel avansat
Interes și entuziasm pentru domeniul IT
Foarte bune abilități de comunicare și muncă în echipă
Cunoașterea limbii engleze (germana sau franceza constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

O șansa unică de a lucra pentru una dintre cele mai dinamice companii de IT&C din România
Colectiv tânăr, mediu de lucru foarte plăcut
Pachet salarial atractiv

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.