UNIT MANAGER ASIGURARI

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Împreuna cu clientul nostru, companie multinaționala de top la nivel global din domeniul asigurărilor, anunțăm selecția pentru poziția de UNIT MANAGER pe zona Sibiu respectiv Alba.

Responsabilități:

Crearea, coordonarea și monitorizarea echipei
Training și coaching permanent
Atingerea targetelor de vânzari lunare/trimestriale/anuale
Susținerea echipei în atingerea targetelor

CERINTE

Studii superioare
Cunoștințe avansate de utilizare PC
Experiență relevantă de management
Abilitați de lider, atitudine proactivă, orientare către client

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial consistent și motivant
Carieră în cadrul unei companii multinaționale, lider global în domeniul asigurărilor

Noi, RECRUT'ART, (www.recrutart.ro) suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.