TEHNICIAN ELECTROMECANIC - SIBIU - SC NORDEXIM COFFEE SERVICES SRL

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregateste pentru instalare distribuitoarele automate alocate si intocmeste fisa de interventie ;
Instaleaza si pune in functiune distribuitoarele automate in locatiile specificate de Directorul punctului de lucru;
Se prezinta intr-un timp cat mai scurt la locatie pentru a remedia o problema tehnica ;
Verifica periodic prin cantarire gramajele produselor principale sau complementare aferente bauturilor calde;
Intocmeste rapoarte zilnice, specifice activitatii;

CERINTE

- experienta minim 1 an in domeniul tehnic;
- studii medii/superioare in domeniul tehnic;
- implicat,performant,eficient;
- orientare catre client, orientare catre rezultat;
- deschidere catre initiativa;
- abilitati de comunicare si relationare umana, lucrul in echipa;
- abilitati de prioritizare;
- permis conducere categ. B;
- domiciliul stabil in Sibiu;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- mediu de lucru profesionist si competitiv;
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.