SPECIALIST ACHIZITII / LOGISTICA - Sibiu

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea furnizorilor potentiali, selectarea si evaluarea acestora pe baza specificatiilor tehnice primite de la clientul intern
- Intocmirea de cereri de oferta, evaluarea ofertelor, negocierea preturilor
- Pastrarea legaturii intre echipa de proiect si furnizori
- Efectuarea comenzilor de achizitii, urmarirea livrarilor
- Gestionarea proiectelor noi din punct de vedere al achizitiilor, de la lansare pana la productia de serie

CERINTE

- Studii superioare (de preferinta in domeniu tehnic)
- Experienta pe o pozitie similara intr-o companie de productie
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de analiza si sinteza
- Limba engleza la nivel avansat, limba germana constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.