SOFTWARE TESTER

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doresti o cariera in IT?
Ai cunostinte de baza in programare si vrei sa evoluezi?
Ai absolvit o facultate cu profil de informatica? (constituie avantaj)
Vrei sa ajungi software developer si te gandesti ca un job in software testing este un bun inceput?
Ai mai lucrat in testare? (constituie avantaj)
Esti o persoana serioasa si ai atentie la detaliu?

Atunci o pozitie de SOFTWARE TESTER este potrivita pentru tine. Aceasta pozitie este oferita intr-o companie multinationala cu specific IT, iar oportunitatile de crestere si evolutie depind doar de tine!

CERINTE

Aplica si te vom contacta in cel mai scurt timp!

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.