SOFER DE TIR

kneier consult gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma germana cauta sofer tir cat.CE (prelata)
Se lucreaza 6 saptamani pe comunitate cu 2 saptamani pauza in tara.
Contractul de munca se face in tara .
Salariul este de 1450 RON/ luna +diurna pe comunitate de 54 euro /zi
Pt.mai multe informatii asteptam sa ne contactati la tel.0742127745

CERINTE

Experienta pe comunitate constituie un avantaj

kneier consult gmbh este un partener competent care oferă clienţilor săi servicii de consultanţă şi recrutare.
De-a lungul timpului am acumulat cunoştinte specifice diferitelor branşe, în special în domeniul sănătăţii.
De mai bine de 20 de ani oferim serviciile noastre căminelor de vărstnici, spitalelor, clinicilor de urgenţă precum si altor instituţii specializate.

În special în România avem o reţea diversificată şi amplă cu ajutorul căreia recrutăm si calificăm personal în domeniul îngrijirii şi asistenţei medicale. Partenerul nostru în România este RoConnect.