Sigemo Service Roti Sibiu angajeaza consilier juridic debutant

SIGEMO Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SIGEMO Service Roti Sibiu angajeaza proaspat absolvent pentru postul de CONSILIER JURIDIC.
Responsabilitati:
- Colaboreaza in efectuarea demersurilor juridice privind recuperarea creantelor firmei
- Analizeaza din punct de vedere legal, contractele incheiate de catre companie
- Colaboreaza si acorda consultanta juridica in legatura cu activitatea companiei

CERINTE

- Studii superioare de specialitate absolvite
- Cunostinte de operare pe calculator
- Permis de conducere categoria B
- Abilitati de rezolvare a problemelor, persoana ordonata

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- un loc de munca sigur, in una dintre cele mai mari companii de distributie anvelope si jante din tara
- motivare si sprijin prin salariu atractiv si cursuri de pregatire si perfectionare
- tichete de masa
- prime de sarbatori
- mediul de lucru placut
- sprijinul colegilor in atingerea tuturor obiectivelor
Prezentarea firmei
SIGEMO Impex SRL activeaza in domeniul auto de mai bine de 20 ani, activitatea de baza este comertul cu anvelope si jante auto pentru toata gama de autovehicule precum si montarea si intretinerea acestora in service-urile roti din Sibiu, Cluj, Alba Iulia, Deva, Brasov, Targu Mures si Bucuresti.

SIGEMO Impex SRL este o companie care activeaza in domeniul auto de peste 20 ani, activitatea de baza fiind reprezentata de comertul cu anvelope si jante auto pentru toata gama de autovehicule precum si montarea si intretinerea acestora in service-urile roti din Sibiu, Cluj, Alba Iulia, Deva, Brasov, Targu Mures si Bucuresti.