SEF SANTIER MONTAJ PREFABRICATE-INGINER CONSTRUCTOR-SIbiu

HR Advisor

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital german care activeaza in domeniul productiei de prefabricate din beton, care ofera si subantreprenoriat in domeniul executiei de lucrari de constructii din prefabricate.
Responsabilitati:
- coordonare,a organizarea, supervizarea lucrarilor de constructii pe partea de montaj prefabricate;
- urmarirea indeplinirii cerintelor tehnice si de calitate stabilite de catre beneficiari;
- colaborarea cu proiectantii;
- colaboreaza cu departamentul logistica aprovizionare in vederea asigurarii materialelor necesare;
- urmareste respectarea termenelor de executie pentru lucrarile de care raspunde;

CERINTE

- studii superioare in domeniul constructii;
- experienta intr-un post similar min. 3 ani;
- cunostinte tehnice foarte bune in domeniul executiei si montajului de prefabricate din beton;
- cunostinte de limba germana si engleza la nivel avansat;
- abilitati excelente de organizare, planificare, coordonare a echipelor de muncitori;
- disponibilitate deplasari in tara;
- cunostinte de operare PC;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati profesionale excelente;
- mediu de lucru occidental;

Consultanta in domeniul resurselor umane: recrutare si selectie de personal, evaluarea personalului, analiza organizationala, administrare si payroll.