Responsabil mentenanta electrica

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania, originara din Germania, activeaza in domeniul productiei de ambalaje de carton. A luat nastere cu peste 50 de ani in urma si s-a extins in mai multe tari din Europa, asigurand servicii de calitate clientilor din diferite industrii.

In fabrica din Sibiu exista un post disponibil de electrician de mentenanta/ intretinere.

Va invit sa cititi mai jos informatii despre acest post:

Persoana care va ocupa postul are ca responsabilitati intretinerea si repararea masinilor si utilajelor industriale: utilaje de taiat, de presat, de imprimat etc.
Activitatea se desfasoara in departamentul de productie.

CERINTE

Pentru a ocupa acest post, conditiile pe care trebuie sa le indepliniti sunt:

- studii medii/ cursuri de calificare in domeniul electric/ electromecanic;
- activitate de mentenanta electrica intr-o fabrica, cel putin 3 ani;
- cunostinte nivel mediu de limba engleza;
- cunostinte de operare calculator (Word si Excel);
- maturitate si responsabilitate in actiunile intreprinse;
- deschidere la nou, abilitatea de adaptare eficienta;
- creativitate si ingeniozitate, necesare in situatiile in care veti avea de-a face cu utilaje noi.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un salariu atractiv, bonuri de masa, bonus de productie.
Se ofera si training in perioada de inceput.
Orele suplimentare, zilele de sambata si duminica lucrate sunt platite dublu.
Programul de lucru este in doua schimburi.

Daca indepliniti cerintele enumerate mai sus, va invit sa discutam despre acest post si sa inaintam candidatura dumneavoastra catre Angajator.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.