RESPONSABIL MARKETING ONLINE

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea proiectelor de marketing online (înscriere în directoare, Google AdWords/Analytics, Facebook) pentru produsele și serviciile companiei
Menținerea relației cu clienții companiei din mediul online/offline
Identificarea de noi clienți și oportunități de dezvoltare

CERINTE

Persoană foarte bine organizată, cu o bună înțelegere a fenomenului online
Deschidere către învățare
Foarte bune abilități de comunicare
Orientare către rezultat și către clienți
Pasiune pentru Web 2.0 (constituie avantaj)
Bune cunoștințe de limba engleză

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea implicării în proiecte online foarte interesante
Dezvoltarea carierei într-un mediu tânăr și orientat către inovare
Pachet salarial atractiv

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.