Reprezentant vanzari tehnic

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca vrei sa :
• cresti portofoliul de clienti din zona arondata
• sa negociezi direct contractele
• sa furnizezi cele mai bune servicii de vanzari
• oferi clientiilor consultanta si solutiile optime in functie de nevoile lor

CERINTE

Daca:
• stii sa vinzi si iti place sa vinzi
• iti place sa spargi bariere in comunicare
• clientii dificili sunt preferatii tai, pentru ca reprezinta provocari
• ai permanent dorinta de a deveni mai bun
• ai cunostinte despre ce contine o trusa de scule, care sunt consumabile si sculele ce se folosesc in service-urile auto, in firmele de constructii
• ai permis de conducere B

BENEFICII OFERITE

Daca vrei sa lucrezi intr-o companie multinationala:
• a carei valoare principala sunt oamenii
• care dezvolta, apreciaza, recompenseaza angajatii
• ofera conditii excelente de desfasurare a activititatii

Atunci, inseamna ca trebuie sa ne cunoastem !

Noi suntem AMAKRON® companie specializata in recrutare de personal si cautam pentru clientul nostru cei mai buni candidati.

Clientul nostru, ne mandrim cu el, pentru ca este o companie internationala cu peste 50 ani in distributia unei largi game de articole pentru montaj, materiale si scule pentru domeniul auto, constructii, industrial.

Daca esti convins ca esti compatibil cu cerintele si oferta prezentate mai sus, poti depune un cv aici

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.ro unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.