RELATIONSHIP MANAGER - SB

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Managementul relației cu clienții și partenerii companiei
Asigurarea rezolvării tuturor problemelor care apar în relația cu partenerii companiei
Gestionarea reclamațiilor venite din partea clienților și a partenerilor
Îmbunătățirea continuă a procedurilor în relația cu partenerii
Conducerea departamentului de relații clienți respectiv a celui de suport operațional

CERINTE

Foarte bune abilități de comunicare
Capacitate de a înțelege probleme și a găsi căi de rezolvare
Experiență în domeniul transporturilor constituie avantaj
Viziune și capacitate de inovație și perfecționare continuă
Limba engleză la nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Dezvoltarea carierei într-o companie multinațională de succes
Pachet salarial atractiv

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.