PROGRAMATOR JAVA

SC QRMES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare de produse software in baza specificatiilor, folosind limbajul java.

CERINTE

Cerinte

- studii superioare de preferinta in domeniul IT
- minim 1 an experienta in programare java
- adaptare la munca in echipa
- capacitate de a colabora cu programatori din locatii diferite
- orientat spre identificarea si rezolvarea problemelor, livrarea solutiilor cu un standard ridicat de calitate si cu imbunatatirea performantei de productie a clientilor
- cunostinte de baze de date: MySql, Sql Server, Oracle
- experienta in utilizarea limbajului de programare java: J2SE, Swing, etc.
- cunostinte foarte bune de limba engleza

Prezinta avantaj:
- experienta cu tehnologii web: HTML, CSS, JavaScript, etc.
- experienta cu: J2EE, JSF, JSP, etc.

BENEFICII OFERITE

- Traininguri pentru proiectele si tehnologiile cu care veti lucra
-Tichete de masa , Bonusuri
- Mediu de lucru foarte placut
- Colectiv tanar

QRMES este o companie din Sibiu ce isi desfasoara activitatea in domeniul realizarii de produse software