Programator C#

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane inovative dornice sa activeze intr-o companie romaneasca dinamica din orasul Sibiu.
Candidatul ideal trebuie sa fie o fire comunicativa, cu o gandire analitica ce intelege cu usurinta cerintele de business ale clientilor nostri venite prin intermediul departamentului de consultanta.
Un caracter de leader este apreciat daca vine in completarea unor cunostinte temeinice in domeniul IT, hardware si software.

CERINTE

Cerinte:
- Cunostinte de C# si Visual Studio
- Familiarizat cu programarea orientata pe obiect
- Cunostinte baza de date (SQL)
- experienta cu WPF sau disponibilitatea de a invata WPF la locul de munca
- Bune capacitati de comunicare
- Respectarea termenelor asumate in cadrul echipei;
- Investigarea erorilor tehnice / functionale si generarea de solutii adecvate;

BENEFICII OFERITE

Firma ce oferă soluţii software de ultimă oră pentru nevoile IT ale instituţiilor bugetare din Romania.
Bonusuri: premii de sarbatori
Societatea asigura cazarea in Sibiu, ulterior existand posibilitatea de a lucra de la domiciliu

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.