Profesionist Produse Proaspete

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam oameni ca tine!

Vino sa lucrezi cu noi daca:

- detii diploma de macelar/ brutar/ patiser/ cofetar/ bucatar- CONDITIE OBLIGATORIE
- ai minim 2 ani experienta in pregatirea painii, a diferitelor specialitati de patiserie,cofetarie sau a produselor din carne
- ai absolvit 10 clase si scoala profesionala de profil
- esti o persoana responsabila,cu spirit de echipa, cu pasiune pentru meseria ta

Responsabilitatile tale vor fi:

- participarea la fabricarea de produse,respectarea gamei de produse si retete
- respectarea normelor de consum a materiilor prime si dozarea corecta a produselor
- verificarea din punct de vedere calitativ si cantitativ a produselor anterior ambalarii acestora si a expunerii pentru vanzare

CERINTE

Noi iti oferi:

-mediu de lucru modern si civilizat
-pachet salarial atractiv
-posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.