Personal Receptie Recuperare Medicala

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam personal receptie pentru Clinica Medicala ARIA, pentru receptia de recuperare:

Responsabilitati:

- primirea pacientilor si gestionarea nevoilor acestora;
- efectuarea programarilor;
- incasarea serviciilor de care au beneficiat pacientii;
- oferirea de informatii;
- promovarea serviciilor Centrului ARIA.

CERINTE

- foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- orientare spre oameni, dar si spre indeplinirea obiectivelor;
- atentie la detalii;
- abilitati de prioritizare si organizare;
- utilizare cu usurinta a calculatorului ( in special cunostinte medii de excel);
- reprezinta avantaj experienta de minim 6 luni in gestionarea relatillor cu pacientii/clientii.

BENEFICII OFERITE

1. Pachet salarial format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri in functie de performante;
2. Reduceri la serviciile centrului Aria si in cadrul partenerilor nostri;
3. Oportunitate de invatare, dezvoltare si promovare in cadrul centrului.
4. Mediu de munca placut, in cadrul unei echipe stabile.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.