Partner Acquisition Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Achizitie de noi clienti de la competitie din segmentul alocat
• Construieste relatii puternice cu clientii in vederea vanzarii produselor de telefonie si a cresterii satisfactiei clientului;
• Monitorizeaza activitatea competitiei si tendintele pietei ;
• Vinde solutii de afaceri potrivite conditiilor de piata si obiectivelor companiei ;
• Identifica oportunitati de business prin invatarea si intelegerea nevoilor de comunicatii si de afaceri ale clientilor;
• Asigura dezvoltarea celor mai bune solutii pentru clienti prin coordonarea eficienta a resurselor interne;
• Consolidarea unei pozitii personale in fata clientilor ;
• Crearea unui plan de business pentru fiecare client

CERINTE

• 2 ani experienta in vanzari directe (produse si servicii, de preferat IT&C);
• Fluenta in vorbirea limbii romane;
• Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;
• Abilitati PC: Word, Excel, Power Point, E-mail
• Abilitati de sustinere prezentari ;
• Diploma universitara ;
• Alte cursuri de pregatire, preferabil de vanzari;
• Permis de conducere categoria B;
• Disponibilitate pentru deplasari 50% din programul de lucru;

BENEFICII OFERITE

* Salariu de baza + bonusuri atractive din vanzari;
* Autoturism de serviciu;
* Laptop , telefon;
* Mediu de lucru intr-o echipa tanara si dinamica;