Operator - linie productie

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un Operator Linie de productie pentru o companie globala cu sediul in Sibiu.

Compania activeaza in domeniul comercializarii si producerii panzelor si gaterelor utilizate pentru industria lemnului. Este lider mondial in tehnologia panzelor panglica, cu doua centre de productie in SUA si in Polonia si 100 de reprezentante in alte tari. Este o companie unica datorita faptului ca produce atat gatere cat si panze pentru acestea.
In octombrie 2008 se infiinteaza o filiala in Sibiu pentru comercializarea panzelor.
In prezent doresc sa extinda activitatea din Sibiu prin montarea unei linii de fabricatie pentru sudarea si debitarea panzelor.

Responsabilitatile dumneavoastra ca si operator – linie de productie sunt operarea activitatilor ce implica debitarea si sudarea panzelor si modificarea parametrilor utilajului dintr-un tablou de comanda. Va veti ocupa direct de mentenanta si service a acesteia. Totodata, activitatea dumneavoastra ca operator va fi legata si de operatiile utilajului de ascutit panze. Veti folosi sublerul si ruleta pentru masuratori.

CERINTE

Sunteti persoana potrivita daca aveti bune abilitati de adaptare in echipa. Sunteti o persoana serioasa, meticuloasa si care stie sa indeplineasca sarcinile profesionale in timpul impus. Este important sa aveti o formare profesionala cu profil tehnic sa fiti pasionat de acest domeniu.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera salariu atractiv, al 13-lea salar, prima de Sarbatorile Pascale si decontarea transportului.

Veti beneficia la inceput de o perioada de training intre 1-2 saptamani.

Programul de lucru va fi in intervalul orar 8.00-16.00.

Daca doriti sa faceti parte din aceasta echipa astept CV-ul dumneavoastra.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.