Operator linie, Muncitor necalificat

FAURECIA SEATING TALMACIU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participarea la sedinta de comunicare zilnica;
- Realizarea targetului de piese/zi
- Suport colegilor noi
- Se lucreaza in 2 schimburi, de luni -vineri

CERINTE

-Seriozitate;
- Disciplina;

In vederea angajarii se dau probe de lucru la fabrica cu durata de 10 minute, raspunsul se ofera pe loc: admis sau respins. Probele de lucru se dau zilnic de luni-vineri, intre orele 8-18.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, bonuri de masa, transport gratuit, asigurare gratuita de viata si de sanatate, prime productie

FAURECIA - important grup francez, activ in industria automotive, cu sediul general langa Paris - Nanterre, infiintata in anul 1998 continua sa isi consolideze semnificativ pozitia de lider pe piata echipamentelor auto, aflata intr-o permanenta dezvoltare. In grupul Faurecia, 95.000 de angajati din 320 de fabrici se bucura de conditii de munca la cele mai inalte standarde si de beneficii competitive. FAURECIA SEATING TALMACIU produce huse pentru scaune auto.