Operator de interviu

TNS CSOP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorul de interviu are ca atribuții culegerea cât mai corectă a datelor din teren cu ajutorul chestionarelor. Chestionarele sunt în format electronic. Fiecare operator va completa chestionarul pe tabletă. Acestea se vor completa la domiciliul respondenților. Fiecare operator va avea de completat aproximativ 8 chestionare/săptămâna la fiecare studiu in psrte.

CERINTE

- Minim studii medii;
- Viteză de tastare;
- Cunoștințe elementare de operare PC;
- Acces la internet;
- Capacitatea de a lucra cu termene limită;
- Cunoștințe minime de limbă engleză;
- Disponibilitate pentru muncă de teren minim 3 ore/zi;
- Persoane sociabile cu excelente abilități de comunicare și putere de convingere;
- Experiența în lucrul cu oamenii reprezintă un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Plata se face la chestionar; în funcție de numarul chestionarelor completate;
- Se acordă bonusuri pentru performanță, fidelitate, acuratețe, implicare;
- Program de lucru flexibil, pe care vi-l decideți singur in funcție de disponibiliatea dumneavoastră;
- Posibilitatea colaborării pe o perioadă nedeterminată cu o companie serioasa

TNS CSOP este o companie de cercetare de piata de top in Romania, parte a grupului international TNS, care activeaza in acest domeniu in mai mult de 80 de tari.