OPERATOR CNC

Temperso Personal Leasing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- operarea masinilor unelte cu comanda numerica pentru realizarea pieselor conform desenelor tehnice;
- realizarea pieselor la termenul stabilit;
- verificarea calitatii produselor fabricate.

CERINTE

Candidatul ideal
-studii medii;
- persoana ordonata, organizata, cu abilitati de comunicare;
- cunostinte desen tehnic;
- cunoasterea instrumentelor si aparatelor de masura si control;
- experienta in prelucrari prin aschiere - reprezita avantaj;
- cunostinte sisteme de operare - reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist;
- programe de formare pe masini-unelte cu comanda numerica;
- salarizare in functie de responsabilitati si performanta.

Suntem o companie de resurse umane infiintata in anul 2007 in sudul Germaniei in localitatea Cralsheim, specializata in oferirea de solutii pentru toate problemele legate de gestionarea personalului.

Compania a crescut constant in Germania si a ajuns in anul 2016 la peste 1000 angajati, contand ca unul din cei mai importanti jucatori de pe piata.

Pe piata din Romania vrem sa ne dezvoltam ca un partener de incredere, flexibil si deschis cerintelor clientilor nostri.