Montator automatizari industriale

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

De preferat candidatul este absolvent de studii tehnice medii sau superioare sau cu experienta in domeniu.
Prezinta un avantaj candidatii ce sunt interesati de o schimbare rapida a locului de munca.

Descrierea jobului

Candidatul participa la montajul liniilor automatizate si robotilor industriali, in echipa cu alti specialisti de montaj, sub coordonarea unui sef de echipa.
Activitatea se desfasoara intr-un singur schimb, program de 8 ore.
Clientul are sediul pe platforma industriala vest

CERINTE

Candidatul trebuie sa detina cunostinte foarte bune de mecanica, experienta practica in acest sens, o buna cunoastere a instrumentelor si sculelor utilizate, experienta in electromecanica, montaj, senzori, pneumatica si hidraulica.
Cunoscator de desen tehnic - interpretare.

Descrierea companiei

Clientul nostru este o companie romano-germana cu sediul in Sibiu, cu o experienta in domeniu de peste 20 de ani, companie in plin proces de dezvoltare.
Urmarim candidati competitivi, capabili de o insertie rapida pentru o pozitie pe o perioada nederminata.