MECANIC AUTO

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Despre clientul nostru:
Clientul nostru este o companie activa pe piata constructiilor si a producerii de beton, avand ca principal obiectiv controlul calitatii pentru a oferi clientului o garantie reala a calitatii produselor sale.

Responsabilitati:
-asigura intretinerea utilajelod din punct de vedere mecanic;
-efectueaza revizii si reparatii conform planului de intretinere.

CERINTE

-experienta pe o pozitie similara;
-cunostinte tehnice in domeniul auto;

BENEFICII OFERITE

-salariu fix+bonuri de masa;
-masina de serviciu;
-prime de prezenta si productie.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.