Manager logistica - locatia Sibiu

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil de coordonarea departamentului de logistica
Responsabil de optimizarea costurilor logistice
Responsabil de managementul stocurilor
Defineste, implementeaza si dezvolta metode si instructiuni de lucru pentru asigurarea suportului logistic

CERINTE

Studii universitare
Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani (de preferat in domeniul transporturilor)
Cunostinte relevante in analiza si controlul stocurilor si costurilor logistice
Abilitati de comunicare si negociere
Abilitati de coordonare si dezvoltare a echipei
Carnet conducere categ. B
Disponibilitate la deplasari in tara

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.