MANAGER DE PROIECT – AMENAJARI SPATII COMERCIALE

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea si gestionarea proiectelor (inclusiv releveu, instalatii) de amenajare de noi spatii din reteua companiei
Obtinerea autorizatiilor legale pentru aceste spatii
Bugetarea fiecarui proiect
Supravegherea lucrarilor si coordonarea diverselor echipe de lucru
Coordonarea si etapizarea aprovizionarii cu materiale
Supravegherea dotarii spatiilor cu echipamentele specifice

CERINTE

Studii superioare (in domeniul constructiilor - constituie avantaj)
Experienta intr-o activitate similara (de preferat)
Cunostinte referitoare la citirea si intocmirea desenelor de releveu
Disponibilitate la deplasari si program flexibil
Persoana responsabila, organizata
Cunostinte operare calculator
Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Activitate dinamica si provocatoare intr-o companie solida, aflata in continua dezvoltare

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.