MANAGER CALITATE

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea sistemului de management al calitatii aliniat la obiective, strategia si viziunea companiei
Determinarea, implementarea si monitorizarea procedurilor de calitate
Raportarea catre Top Management a situatiilor referitoare la calitate
Asigura imbunatatirea continua a proceselor de productie si reducerea rebuturilor si a defectelor la clienti
Coordoneaza activitatile de analiza a neconformitatilor si elaboreaza actiunile corective si preventive care se impun
Suport si planificare a auditului extern de calitate, planificarea auditelor interne si monitorizarea actiunilor corective
Suport in compilarea POM (Project Objectives Matrix) de actiuni strategice pentru atingerea KPI-urilor.

CERINTE

Studii universitare tehnice
Experienta pe o pozitie similara minim 5 ani
Cunoasterea sistemului ISO 9001, ISO/TS 16949 -reprezinta avantaj
Cunoasterea la nivel avansat a limbii germane
Abilitati manageriale
Foarte bune abilitati de comunicare

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.