Lucrator Comercial

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC recrutează 4 Lucrători Comerciali pentru un lanț de magazine din Sibiu.

Se lucrează 4 zile pe săptămână într-unul din magazine și 1 zi pe săptămână se fac cursuri teoretice la unul din centrele de formare.

Se lucrează în 2 schimburi + 2 weekenduri pe lună:
- 07:30 – 16:00
- 14:30 – 23:00

La sfârșitul perioadei de școlarizare, ucenicii vor obține o diplomă recunoscută atât în România cât și în Germania.

Responsabilități:
- Verifică existența prețurilor la raft;
- Afișează și schimbă prețurile (conform listelor de prețuri primite);
- Asigură spațiu pe rafturi pentru plasarea produselor noi și inscripționarea lor (denumire și preț);
- Sortează și aranjează marfa la raionul de Legume Fructe;
- Organizează cât mai eficient marfa pe paleți;
- Manipulează marfa în condițiile păstrării integrității acesteia.

CERINTE

- Vârsta între 18-25 ani (se semneaza contract de ucenicie);
- Diploma de 10 clase.

BENEFICII OFERITE

- Salariu;
- Bonuri de masă;
- Contract de ucenicie pe 3 ani.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.