Lacatus mecanic, Sibiu

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam lacatus mecanic cu experienta.
Compania angajatoare activeaza in domeniul arhitecturii de interior, producand obiecte din fier forjat, de la obiecte de decoratiune mici, pana la porti si alte sisteme anexate unei cladiri.

Programul de lucru este luni – vineri, orele 7:00 – 15:30. Ocazional se lucreaza si sambata.

Activitatea se va desfasura in hala companiei, unde se desfasoara activitati legate de prelucrarea metalelor (in principal fier forjat).

CERINTE

Se va da o proba de lucru, in care veti dovedi experienta si indemanarea dumneavoastra in fata angajatorului.
Este bine sa detineti un act care atesta calificarea dumneavoastra ca lacatus mecanic.

BENEFICII OFERITE

Despre salariu veti discuta cu Angajatorul, la interviu.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.