JUNIOR BUYER - limba engleza si germana

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sprijinirea activității echipelor de Buyer-i prin îndeplinirea unor taskuri de complexitate redusă, concomitent cu dezvoltarea unor abilitați și dobândirea de cunoștinte specifice activității de buyer-i:
- Procesarea cererilor de cumpărare de o complexitate redusă
- Negocierea prețurilor de achiziție
- Menținerea relațiilor cu furnizorii

CERINTE

- Studii universitare absolvite sau in curs de absolvire
- Cunoașterea la nivel avansat a limbilor engleză și germană
- Bune cunoștințe de MS Excel
- Abilități de comunicare, negociere și muncă în echipă
- Persoană dornică de dezvoltare personală și profesională

BENEFICII OFERITE

Se oferă:
- Dezvoltarea carierei într-o companie multinatională cu un mediu placut de lucru
- O arie de responsabilitați interesante cu o mulțime de oportunități de dezvoltare
- Un loc de muncă modern, în centrul Sibiului
- O echipă tânără și dedicată de profesioniști
- Pachet salarial motivant
- Program de lucru part-time (30h/sapt) sau full-time

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.