Java /C# Developer

SC QRMES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

QRMES este o companie Romaneasca , care creaza programe prin intermediul tehnologiei java .Produsele noastre sunt implementate in fabrici din Italia si se aplica pe partea de productie .Furnizam servicii in scopul de a facilita organizarea pe parte de productie si incercam in permanenta sa inbunatatim partea de logistica .Daca doresti sa te alaturi echipei noastre , trebuie sa indeplinesti urmatoarele criterii :

CERINTE

- Experienta Minima/Medie cu aplicatii in limbaj J2EE, Swing
- Experienta Minima/Medie cu aplicatii in limbaj C#
- Experienta cu Eclipse, Visual Studio
- Cunostiinte de utilizare a tehnologiilor HTML5, CSS, XML,JavaScript, Jquery
- Cunostiinte de utilizare a tehnologiilor Angular, Razor (pot constituii un plus , insa nu sunt obligatorii)
- Experienta cu JDBC, SQL, Relational Databases.

- Cunostiinte de limba Engleza
-Capacitate de a lucra in echipa, aptitudini de proiectare , gandire logica, capacitate de comunicare
-Dorinta de invatare

BENEFICII OFERITE

Asiguram :
- un mediu de lucru placut ,alaturi de o echipa tanara
- tichete de masa
- bonusuri functie de performante
- cursuri de instruire

QRMES este o companie din Sibiu ce isi desfasoara activitatea in domeniul realizarii de produse software