Inspector calitate

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inspectiile si incercarile aferente materiei prime.
Analiza defectelor ,emiterea si urmarirea reclamatiilor catre furnizori. Furnizeaza dátele necesare evaluarii continue a furnizorilor.

CERINTE

Cerinte:

2 ani de experiență în calitate de inspector de calitate in industria auto
- Cunostinte de desen tehnic industrial (citire desene, dimensiuni geometrice / tolerante);
- Cunostinte practice de utilizare a dispozitivelor de masurare ;
-cunostinte / experienta privind sistemele de management al calitatii ISO 9001 sau ISO TS 16949
-fluent limba engleză

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a activa intr-o companie multinationala – in industria auto
Post stabil in cadrul departamentului de calitate.
Posibilitati de promovare

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).