Inginer Telesales

SC IFM ELECTRONIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:
- inginer in domeniul electrotehnic
- cunostinte in domeniul comunicatiilor industriale si a senzorilor sunt un avantaj
- experienta in Telesales
- cunostinte bune utilizare PC
- cunoasterea buna a limbii germane sau engleze (citit, scris, vorbit)
- persoana analitica, persuasiva, orientata spre rezultate
- comunicativ
- spirit de echipa

CERINTE

Cerinte:

BENEFICII OFERITE

Ce va oferim:
- loc de munca sigur
- pachet salarial atractiv, conform performantelor
- telefon
- conditii de munca la standarde internationale

ifm se impune pentru optimizarea şi soluţionarea proceselor tehnice prin senzori, sisteme de comunicaţie şi sisteme de comandă. Va oferim urmatoarele produse: senzori de pozitie si recunoasterea obiectului, senzori de fluide si sisteme de diagnosticare, sistem bus AS-Interface, sisteme de comanda, sisteme de identificare. De asemenea avem o gama larga de accesorii pentru montarea si racordarea rapida a senzorilor.
Decizia pentru produsele ifm reprezinta pentru clienţii noştri în permanenţă şi o amplă ofertă de servicii.
Orice problemă aţi avea, contactaţi-ne.
Suntem intotdeauna alaturi de dumneavoastra.