Inginer ofertare

SC AUTO-SCHIEB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Asigura intocmirea ofertelor tehnice, pe specialitati;
* Stabileste materialele principale, echipamentele necesare si modul de executie;
* Stabileste furnizorii de materiale, echipamente si servicii;
* Intocmeste cererile de oferta pentru materiale, furnizori de materiale, echipamente si servicii
* Realizeaza analiza comparativa a ofertelor primite;
* Stabileste solutii alternative, cand este cazul;
* Stabileste graficul de executie pentru lucrarile ofertate;
* Intocmeste “Lista cantitatilor de lucrari” – centralizator pe investitie;
* Intocmeste calculul cost de santier
* Stabileste metoda de lucru;
* Pastreaza arhiva de lucru a ofertelor.

CERINTE

* Studii superioare in domeniul tehnic;
* Experienta in domeniu minim 3 ani pe un post similar;
* Cunostinte temeinice operare PC;
* Abilitati de comunicare si negociere;
* Personalitate energica si flexibila;
* Capaciatate de analiza si sinteza;
* Permis de conducere categ.B

BENEFICII OFERITE

* Transport asigurat;
* Pachet salarial motivant;
* Telefon de serviciu.

Auto-Schieb SRL este specializata în reabilitarea de drumuri, poduri si podete:
- în principal în lucrari de constructii publice si comerciale
- lucrari de constructie retele de apa si canalizare, camine de vizitare si statii de pompare a apei, subtraversari
- executam lucrari de pavaje si borduri, rigole
Partener de încredere în constructii civile si industriale.